Sara hastalığı için şifalı bitkiler

Son zamanlarda adını birçok şifalı bitkiler ile duyduğumuz bir isim olan Profesör Doktor Ahmet Maranki, Bir sara hastalığı olan Epilepsi rahatsızlığı için şifalı bitkiler ile bitkisel çözüm sunuyor.

Beyin ile alakalı olan sara hastalığı, beyinde ki sinirlerin bir anda boşalma yapması sonrasında çıkan bir hastalıktır. Eğer bu rahatsızlık ilerleyen zamanlarda devam eder ve sıklığını hissettirirse hafıza ve bilinç kaybı gibi sorunlarla bu rahatsızlığı yaşayanları karşı karşıya bırakabilir.

Çeşitli zamanlarda ve farklılıklarda sara hastalığının nöbetleri vardır. Ağzı köpürerek bir sara hastalığı olan kişi, nöbet geçirebildiği gibi bir anda yere düşme gibi sorunla da karşı karşıya bırakabilir. Bunun yanı sıra anlık olarak o an korku hissine kapılıp ister istemez ne yapacağını bilmeden davranabilir. Bunlar sara hastalığının önemli nöbet geçirdiği anlardan önce ki durumlardır.

Profesör Doktor Ahmet Maranki, Sara hastalığına sunduğu bitkisel çözüm;

Bir kantaron çiçeği edinmeliyiz. Ardından herhangi bir katkı maddesi konulmadan, oldukça kaliteli bir bal da yanında gereklidir. Yapılacaklar ise kantaron çiçeğimiz ile doğal balımızı karıştırıp bildiğimiz bir macun gibi katı hale getirmeye çalışıyoruz. Sara köpüğü gibi soruna bu karışım tamamen faydalı ve iyi gelmektedir.

Başka bir bitkisel çözüm olarak, Tatlandırıcı olarak yine kaliteli ve katkısız balımızla birlikte çınar kabuğunu kaynatarak tüketiniz.

Sara hastalığına faydalı olan bir diğer çiçek, şifalı bitki ise nergis çiçeğidir. Bu çiçeğin kokusu sara hastalığı için oldukça iyidir.

Bir yulafta sara nöbeti geçiren bir kimsenin nöbet sorunlarına iyi gelen ayrı bir çözümdür

Şunları yapabilirsiniz Bir Cevap Yazın, veya önceki kendi sitenizden.

Bir Cevap için “Sara hastalığı için şifalı bitkiler”

  1. Mehmet Ali diyor ki:

    Verdiğiniz bu Ahmet Maranki ilacını kızı sara hastası olan bir dostuma tavsiye ettim. Bir nebze olsun faydalı olacağına inanıyorum. sonuçları yine sizinle paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın